تشریح برنامه‌های اعیاد ذی‌الحجه توسط مرکز جامعه بیت‌الزهرا(س)

تاریخ:1395/6/21

نسخه چاپی

" گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: مرکز جامعه بیت‌الزهرا (س) شهرستان آران و بیدگل، ویژه‌برنامه‌های اعیاد ذی‌الحجه را تشریح کرد "

مریم علیزاده، مدیر داخلی مرکز جامعه بیت‌الزهرا(س) آران و بیدگل در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با بیان این مطلب گفت: مرکز جامعه بیت‌الزهرا(س)، همزمان با سراسر کشور در اعیاد ذی‌الحجه طبق سال‌های گذشته، با ویژه‌برنامه‌هایی برای بانوان، مربیان، فعالان و قرآن‌آموزان شهرستان و توابع آن همراه است. 
وی با اشاره به معرفی برنامه‌های این دهه بیان کرد: قرائت قرآن کریم و دعای ندبه توسط مربیان مرکز به نیت سلامتی امام زمان(عج)، قرائت دعای ندبه، زیارت آل یس، ویژه برنامه‌های شهدای مدافع حرم، سخنرانی با موضوع تبیین الگوهای قرآنی و دینی زندگی امام محمدباقر(ع) برای نسل جوان و فرهیخته از جمله برنامه‌های این دوره است. 
علیزاده با تأکید به اینکه امروز روز عرفه است، تصریح کرد: این مرکز، مراسم پر فیض دعای عرفه را با حضور قرآن‌آموزان و عموم مردم و همچنین سخنرانی پیرامون زندگی حضرت مسلم بن عقیل(ع)، اولین سفیر کربلا و تشریح فضیلت روز عرفه برپا از ساعت ۱۴:۳۰ می‌کند. 
وی ادامه داد: مراسم عید قربان در روز ۱۰ ذی‌الحجه در ساعت ۷ صبح همراه همراه با دعای ندبه و سخنرانی با موضوع عید قربان وحادثه منا و یادی از شهدای منا برگزار می‌شود. 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی